Často kladené otázky

Často kladené otázky

V případě, že přes aplikaci Záchranka vyvoláte poplach, dispečink záchranné služby uvidí informaci, zda máte aktivovanou službu Klíče prostřednictvím aplikace Jablotron S.O.S. Záchranná služba si tak může vyžádat dovoz klíčů od objektu, kde se zraněná osoba nachází, zásahová jednotka klíče doveze a objekt otevře. Toto unikátní propojení zajistí, že záchranná služba se ke zraněné osobě dostane velmi rychle i v případě, že osoba nemůže dveře otevřít. Není potřeba volat hasiče pro násilné vniknutí do objektu a předejde se tak škodám na majetku.

Ano, služby Asistent a Odpočet S.O.S. fungují na preventivní bázi. Operátor zavolá k prověření situace pouze v případě, že danou událost ve Vámi nastaveném čase nepotvrdíte a vyvoláte tak poplach. Preventivně a kdykoliv můžete používat i S.O.S. tlačítko. Např. pokud jdete večer sám/sama neosvětleným parkem, garáží apod., můžete tlačítko stisknout, operátor se s Vámi spojí a má k dispozici Vaší přesnou polohu pro případ mimořádné situace.

Nabízíme 3 služby - S.O.S. balíček, Klíče a Moje místa. Služby můžete libovolně kombinovat.

Aplikaci můžete stáhnout na App Storu a Google play. Následně se přímo v aplikaci zaregistrujete a následně aktivujete služby s naším operátorem, který Vám vše vysvětlí.

Vaší polohu k dispozici máme pouze v případě, že vyvoláte poplach. Mimo poplachové události přístup k Vaší poloze nemáme, nejedná se o sledovací aplikaci.

Ano, jako náš zákazník využívající služeb Ochrana nebo Střežení si můžete aplikaci Jablotron S.O.S. vyzkoušet na 6 měsíců zdarma bez jakýchkoliv paušálních poplatků.

Jak aplikaci objednat


Krok 1.

Aplikaci stáhněte na App store/v Google play

Aplikace je podporována na všech zařízeních se softwarem iOS verze 9.0 a novější nebo Android 5.0 a novější.

Stáhnout aplikaci

Krok 2.

Krok 3.


Krok 1.

Krok 2.

Registrujte se a vyberte služby

V rámci registrace si vytvoříte účet a vyberete služby, které chcete používat. Následně Vám zavolá operátor, vše s Vámi projde a vysvětlí.

Ceník služeb

Krok 3.


Krok 1.

Krok 2.

Krok 3.

Aplikaci můžete používat

Aplikace je připravena k použití. Nastavení služeb a notifikací je intuitivní, podrobný návod naleznete v manuálu.

Manuál aplikace

Mám zájem o více informací

Pokud se chcete dozvědět více informací o aplikaci Jablotron S.O.S.,
zašlete nám kontakt a my se Vám ozveme.

Vaše kontaktní informace byly úspěšně odeslány!

Děkujeme za Váš zájem o naše služby.

Ozveme se Vám co nejdříve.